Deers Velká šedá laň Popelka

Určení
pro ženy
Druh kamene
krystal Preciosa

Deers Velká šedá laň Popelka - NADACE T. KUCHAŘOVÉ. - Jelikož je každá laň originál a je vyráběna ručně, může se od fotky lehce lišit (tvarem, barvou nebo brusem korálku).

Podívejte se na Fashion Story s Kamilou Písaříkovou, která je tvůrkyní značky Deers.

•     Jelen se nám zamiloval a přivedl si slečnu LAŇ.
  •     Jsem opravdový šperk-originál.
  •     Jsem třpytivá s Preciosa components a jsem na to hrdá.
  •     Jsem vyrobená ručně, precizně nazdobená s důrazem na detail.
  •     Ráda vás všude doprovodím.
  •     Když se mnou zažijete všední i nevšední zážitky, podělte se o ně.
  •     Jsem zpracována kvalitně, přesto je však potřeba o mě dobře pečovat jako o správný klenot.
  •     Prosím, neperte mě, nedělá mi to dobře.

Produkt zatím nemá žádné recenze.