Drahokamia Zlatý náhrdelník s dvojitým srdcem a zirkony 239/MOD Zelený

Krásny

Decentní dárek za nic

Motiv
srdce

Dokonalý dárek v podobě krásného náhrdelníku se srdíčkem

Naše náhrdelníky jsou přesně tím, co hledáte. Elegantní šperk vyjadřující lásku a něhu se zářivým křišťálem, který přitáhne oko každého a ještě více podtrhne krásu každé ženy. Vyberte si ze 5 barev křišťálu a vyjádřete svou lásku naplno.

• Modrý kamínek může být symbolem lásky, věrnosti a klidu. Mohl by být vhodný jako dárek pro někoho, kdo je pro vás důležitý a koho si skutečně vážíte.
  • Červený kamínek může být symbolem lásky mezi dvěma lidmi, ale také symbolem vášně, energie a nových začátků. Mohl by být vhodný jako dárek pro partnera, přítele nebo člena rodiny.
  • Růžový kamínek může být symbolem lásky, romantiky a něhy. Mohl by být vhodný jako dárek pro partnerku, dceru nebo kamarádku.
  • Zelený kamínek může být symbolem života, věrnosti a naděje. Mohl by být vhodný jako dárek pro někoho, kdo si přeje štěstí, zdraví nebo prosperitu.
  • Bílý kamínek může být symbolem čistoty, nevinnosti a upřímné čisté lásky. Mohl by být vhodný jako dárek pro někoho, kdo je pro vás důležitý a komu přejete vše dobré.

Dárkové balení součástí

Plánujete šperk někomu darovat? Každý šperk balíme do krásné dárkové krabičky.

Šperk tak můžete rovnou darovat ostatním, nebo jen potěšte sami sebe.

Koupil jsem přítelkyni náhrdelník s akvamarínem a zabodoval jsem! Obdarované dělá velkou ❤️ Ondra z Drahokamie mi dobře poradil. Jan L. 7.2.2023 Doručili mi ho za pár dní a měli to krásně zabalený .. Mám měsíční kámen, i náušničky a jsem moc SPOKOJENÁ Pavla R. 23.3.2023 Mám již druhou sadu - tyrkys a růženín. Drahokamii doporučuji, i zboží přijde krásně zabalené. Určitě nekupuju naposled :-)) Veronika K. 10.1.2023

Naprostá spokojenost,nemám výhrady.

Krásny