Milujeme Kameny Hematit kulička NAK14

Doporučená nabídka Milujeme Kameny

Skladem • Více variant48 Kč99 % • 1 982 recenzíDalší informace

• velikostne akorat ma krk

trochu tezke a studene,ale je to kamen,takze co cekat.

je krásný

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

• Dobrá komunikace, kvalitní produkt.

Ochota že strany obchodu, kvalitní produkt

Hematit nám dodává sílu a vitalitu, a to i v krizových chvílích, při vyčerpání či v nemoci. Aktivuje v nás skryté rezervy a dodává nám životodárnou energii. Také je nám oporou ve chvílích duševního vyčerpání a velkého stresu, pomáhá nám překonat nejistotu a beznaděj. Podporuje naši vůli, rozhodnost a odvahu. Harmonizuje naši psychiku. Dodává nám vnitřní klid, pocit bezpečí a ochrany Matky Země.

Hematit je vhodný k meditacím, během nich kolem nás vytváří ochranné pole, které nás chrání před negativní energií.

Hematit podporuje tvorbu červených krvinek, krevní oběh a činnost srdce. Posiluje funkci jater, ledvin, plic a sleziny. Ulevuje při menstruačních bolestech a dodává pravidelnost menstruačnímu cyklu. Zmírňuje svalové křeče a bolesti zad. Hematit pomáhá při problémech s nespavostí. Také je vhodný, jako podpora, při léčbě kožních problémů, jako jsou ekzémy, akné a lupénka.

• velikostne akorat ma krk

trochu tezke a studene,ale je to kamen,takze co cekat.

je krásný

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

• Dobrá komunikace, kvalitní produkt.

Ochota že strany obchodu, kvalitní produkt

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

• Krásný, kvalitní náhrdelník.

Dobrá komunikace, kvalitní produkt, včasné dodání.